Rozwiązania LED dla biznesu

Zalety technologii LED

Porównanie technologii wyświetlania obrazu

Ściana LED Ściana LCD Monitor wielkoformatowy Projekcja obrazu
Skala wielkości ekranu
Elastyczność instalacji
Żywotność rozwiązania
Jasność obrazu
Kontrast
Rozdzielczość
Jednolitość obrazu (brak ramek)
Dowolność kształtu obrazu
Szybkość montażu
Łatwość serwisowania
Łatwość transportu
Zużycie energii
Gwarancja
Inwestycja początkowa
Zwrot z inwestycji
46 pkt 36 pkt 36 pkt 40 pkt

Dlaczego warto wybrać Unilumin?

Marka Unilumin to jeden z liderów rynku rozwiązań LED, który znajduje w Top 3  największych producentów tej technologii na świecie. W produkcji LED Unilumin stosuje ponad 260 opatentowanych rozwiązań, a kluczowe produkty posiadają komplet certyfikacji (CE, ISO9001, ISO14001, EMC, ROHS, FCC, CCC, CB, UL). Jest to o tyle istotne, że większość produktów sprzedawanych na rynku polskim nie posiada wymaganej certyfikacji - kluczowego elementu stanowiącego o jakości i bezpieczeństwie.

Unilumin posiada własne fabryki o powierzchni produkcyjnej przekraczającej 30 boisk do piłki nożnej, co gwarantuje pełną kontrolę na procesem produkcji, w którym stosuje wysokiej klasy komponenty. Nad całością czuwa rozbudowany dział Research &Development, który nie powiela istniejących rozwiązań, a stwarza nowe.

Innowacyjność i wysoka jakość sprawiają, że Unilumin to największy eksporter wśród chińskich producentów LED - 15% całego eksportu LED z Chin pochodzi od Unilumin. Produkty tej marki są sprzedawane i z sukcesem wdrażane w ponad 100 krajach na świecie. Unilumin to również lider, jeżeli chodzi o eksport LEDów do Europy - ponad 10% rynku LED w Europie to produkty tej marki.

Rozwój rynku LED na świecie

Najczęściej zadawane pytania

Kontakt

Jeżeli chcą Państwo wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą w kwestiach technicznych i cenowych. Dostępny jest również wygodny formularz, którego uzupełnienie przyspieszy proces doboru odpowiednego ekranu.

Przemysław Kwieciński

Paweł Meisinger